Cska moskwa nie przegapić okazję zakończyć serię w domu, biorąc górę nad нижегородским "Torpedy" z wynikiem 3:1.

Niech goście i szybko otworzyli wynik w tym meczu: w 4. minucie zdobył Wiaczesław Кулемин, po dziesięciu minutach wynik był już równy — CSKA gołej zaowocował Szymon Яльмарссон. On sam w połowie trzeciego okresu w mniejszości zrobił wynik 3:1 (nieco wcześniej u podziemnej krążek trzyma Roman Lubimow), na co торпедовцы odpowiedział gola w większości Caspara Даугавиньша za sześć minut, aż do końcowej syreny.

Wszystkie wysiłki zespołu Петериса Скудры uratować sytuację i przywieźć serię w Dolny — spełzły na niczym. ŚLĄSK wygrał czwarty mecz serii i kontynuuje walkę o trofeum ligi.

Caspar Pokonać w ostatnim meczu sezonu spędził na lodzie 19 min. Ten gol był dla niego osobom w play-off, a tylko w 11 grach, tutaj zdobył 5 punktów — trzeci wynik w zespole. W sezonie regularnym łat legionista торпедовцев okazał się najlepszym strzelcem drużyny z 35 punktami w 44 meczach i najlepszym снйпером (14 goli). Jeszcze osiem gier Caspar odbędzie się na początku sezonu za polonia " (1 gol i 3 asysty), skąd następnie znalazł się w "Torpedy".

W innym konfrontacji do przodu wyszedł petersburski SKA, одолевший dziś na wyjeździe polonia " — 4:1. Aktualny zdobywca Pucharu Gagarina ponownie grał bez Eliasza Ковальчука i zachował tradycję — wygrać bez swojego byłego kapitana. Teraz SKA prowadzi w serii 3-2 i następny mecz rozegra na swoim boisku w Sankt-Petersburgu 17 marca.