Pierwsza gra we Włoszech rozpoczęła się od tego, że "Bayern" wzięła 2:0, a potem straciła dwa gole i pojechałam do domu z skuteczna remis — 2:2. W Monachium, Juventus turyn raz wziął byka za rogi i już sam otworzył konto w 5 minucie: wyróżnił się Paul Погба— 0:1.

W 28 minucie odpowiedzi meczu "Allianz Arena" przycichła: Мората sam przeciągnął piłkę niemal przez całe boisko, po drodze обыгрывая wszystkich spotkanie na drodze przeciwników, a potem zrobił dokładną transmisję w pole karne набегавшему Juanowi Куадрадо— 0:2!

Na samym końcu połowy Куадрадо mógł zdobyć trzeciego gola, ale Manuel Neuer jakimś cudem zdążył zareagować i złapać piłkę w słupek. Do tego jeszcze warto dodać, że stanowisko sędziowskie ekipa ze Szwecji, na czele z Юнасом Эрикссоном nie засчитала czysty bramkę Juventusu po błędzie Neuera, błędnie blokując poza gry.

Za cała pierwsza połowa "Bawarii" był jedynym zaliczona momencie, nie używany Lewandowski (świetnie zagrał Buffon). W sumie, można było powiedzieć: "Juventus" po prostu "раскатал" przeciwnika i jeszcze dobrze, że mistrz Niemiec uciekł z dwoma opuszczonymi piłkami.

Debiut drugiej połowy pozostał również za gośćmi. W 57. minucie musiał wbijać Мората.

Włoski klub nadal wyglądać o wiele ładniejsza niemieckiej drużyny, dopóki nie nastąpiła 73 minuta. Robert Lewandowski изловчился w polu karnym otworzyć się na przekazanie Douglas Costa i głową pod poprzeczkę piłkę вколотил— 1:2.

W ostatnich minutach regulaminowego czasu odbyły się wyłącznie w polu karnym "бьянконери" i ledwo się zaczęło doliczonym czasie, jako najbardziej doświadczony Thomas Mueller strzelił gola, напомнивший pierwszą bramkę swojej drużyny. Tylko transmisję teraz zrobił Vidal — 2:2 i fantastyczny piłka nożna na Allianz-Arenie" płynnie płynący w dodatkowe pół godziny.

W wyniku setnej minuty meczu trener bayernu Guardiola zmienił уставшего Ribery i wydał Thiago Алькантру. Właśnie temu бразильцу z hiszpańskim paszportem udało się nanieść który okazał się decydujący wpływ na bramkę Буффона. Stało się to w 108. minucie gry, kiedy "Bawaria" super niesamowita kombinacja przed pola karnego przeciwnika, a Алькантру сыгрыл w ścianę z Мюллером i zadał nieodparty wpływ— 3:2.

A dwie minuty później znakomicie zagrał jeszcze jeden rezerwowy gracz Bayernu monachium — 19-letni francuz Kingsley Coman. Ze swojej połowy boiska uciekł do kontrataku, wszedł w pole karne i nieodparcie uderzył w daleki kąt— 4:2.

Po otrzymaniu takiego kopniaka "Juventus", oczywiście, próbował coś zrobić i nawet stworzył dwa naprawdę pomaga momentu. Jednak precyzji w wykonaniu ataków włoskiej drużynie zabrakło. W jednym odcinku Neuer-волейбольному bronił wpływ Манджукича, a Turan wyraźnie nawaliłem na ukończeniem, uruchamiając piłkę do nieba. W innym z uderzeniem wyraźnie pospieszył Стураро.

W ten sposób, "Bawaria" kontynuuje swoją imponującą serię w Lidze mistrzów, kiedy począwszy od 2012 roku niezmiennie dochodzi do półfinału głównego europejskich pucharów (w 2013-m i wygrała turniej — Ok.). A przecież ubiegłoroczny finalista Ligi mistrzów — Juventus turyn — był o krok od półfinału...

Innym ćwierć finalistką stała się "Barcelona". Ale tutaj nie ma niespodzianek jak nie oczekiwano. Po 2:0 na wyjeździe z "Arsenałem", "niebiesko-granat" pewnie zorientowali się z "wygrały na old trafford" i w domu — 3:1. Bramki strzelili wszyscy przywódcy "Barca": Neymar, Suarez i Messi.

Wcześniej w 1/4 finału Ligi mistrzów UEFA odbyły się мадридские "Real" i "Atletico", niemiecki "Wolfsburg", paryskie PSG, lizbony "Benfica" i angielski "Manchester City". Losowanie kolejnej fazy turnieju odbędzie się 18 marca w szwajcarskim Nyonie, a pierwsze mecze odbędą się w dniach 5-6 kwietnia, w odpowiedzi — 12-13 kwietnia.

Liga mistrzów-2015/16. 1/8 finału (rewanż):

Bawaria Niemcy — Włochy Juventus 4:2-dodatkowa bp. (0:2, 2:0, 0:0, 2:0)
Bramki: Lewandowski (73), Muller (90 1), Alcantara (108), Coman (110) — Погба (5), Куадрадо (28).

Bawaria: Neuer, Lahm, Бенатия (Бернат, 46), Alaba, Douglas Costa, Xabi Alonso (Coman, 60), Vidal, Киммих, Ribery (Alcantara, 101), Lewandowski, Muller.

Juventus: Buffon, Бардзальи, Бонуччи, Эвра, Alex Sandro, Погба, Khedira (Стураро, 68), Эрнанес, Куадрадо (Pereira, 89), Лихтштайнер, Мората (Mandzukic, 72).

Ostrzeżenia: Khedira (29), Мората (38), Киммих (43), Vidal (48), Лихтштайнер (48), Lewandowski (51), Бонуччи (53), Куадрадо (71), Pereira (103), Alcantara (109), Бернат (112), Стураро (112).
Pierwszy mecz— 2:2

Barcelona, Hiszpania — Anglia Arsenal 3:1 (1:0)
Bramki: Neymar (18), Suarez (65), Messi (88) — El-Nenni (51)

Barcelona: ter Стеген, Mathieu, Alba, Dani Alves, Busquets, Ракитич (Turan, 77), Mascherano, Iniesta (Серджи Roberto, 72), Neymar, Messi, Suarez.

Arsenał: Оспина, Габриэл, Montreal, Бельерин, Косьельни, Фламини (Коклен, 45), El-Nenni, Messi, Sanchez, Welbeck (Walcott, 73), Ивоби (Tłuszczu, 72).

Ostrzeżenia: Фламини (32), Габриэл (35), Sanchez (50), Turan (79), Tłuszczu (85).