W składzie borysów klubu na polu wyszedł obrońca reprezentacji Łotwy Caspar Дубра. BATE zaczął grać świetnie i już w 5. minucie otworzył wynik, a potem jeden po drugim zaczęli podążać luki w obronie. Jeden z nich zakończył się powołaniem 11-metrowej i wynik wynik wyrównał— 1:1.

Po przerwie CRACOVIA wpadł na swoją korzyść już w dwa gole i znowu nie przeszkodził nadwagi. Najpierw динамовцам udało się odrobić jednego gola w 87. minucie, a kiedy szła trzecia dodana przez arbitra minuta goście i zrównano wynik — 3:3 (patrz podgląd poniżej).

BATE borysów — Dynamo Mn

Дубра spędził na boisku pełne 90 minut, BATE pozostaje liderem mistrzostw z 10 punktami, ale teraz z klubu dogoniła "Ислочь".

W szkockiej premier league "Hamilton" w dalszym ciągu walczyć o przetrwanie i w 34. kolejce stał o krok bliżej do zachowania miejsca w elicie szkockiego futbolu, wygrywając na wyjeździe z Dundee United" — 3:1 (podgląd gry zawieratu). W skład "Hamilton" w tej grze ponownie wrócił łotewski obrońca Anton Куракин, spędził na boisku od dzwonka do dzwonka.

No a kapitan reprezentacji Łotwy Caspar W w ramach praskiej "Дуклы" wyszedł na pole, wczoraj przeciwko "Злина". Gospodarze dwukrotnie prowadzili w rachunku, ale partnerzy Горкша oba razy porównywano konto, a drugiego gola strzelił za minutę przed końcem regulaminowego czasu gry— 2:2.

Łotewski obrońca spędził na boisku pełne 90 minut i zdobył żółtą kartkę. "Dukli" zdobył 30 punktów i zachowuje 9 miejsce w konkurencji 16 drużyn. "Tuluza" bez pozostały w rezerwie Valeria Шабалы w 26. kolejce mistrzostw Czech został pokonany w Brnie (0:2) i z 24 punktami zajmuje 14 miejsce.