W 77. minucie na krawędź pola poleciała petarda, niewypał pod nogami разминающегося piłkarza "Malmö" Tobias Sana. Gracz gości w przypływie sprawiedliwego gniewu wyrwał z ziemi kątowe pole wyboru i rzucił go w przestępcy jak włócznia.

Wtedy na trybunach doszło do zamieszek i sędziego Эрикссону musiał przerwać mecz przy stanie 0:0. Kiedy zespół opuścili już trawnik, na boisko wybiegł hokeista reprezentacji Norwegii Mats Россели Olsen. Zanim go wyciągnęli strażnicy, Олссен zdążył набегаться na zielonym trawnikiem i nawet wbić piłkę do pustej bramki. Po tym zdarzeniu znany aktor przeprosił za swoje zachowanie, ale nie wyjaśnił, czym to było spowodowane. W wersji szwedzkiej edycji, zrobił to na spór.

Mats Россели Olsen występuje w Szwecji za klub "Фрелунда" i trafił wniosek reprezentacji Norwegii na majowe mistrzostwa świata-2016. Za swój czyn na stadionie piłkarskim aktor ukarany grzywną 7,5 tys. euro.