Pierwsze minuty gry były za na "Nowy Jork", jednak czwarta drużyna konferencji Zachodniej szybko uporządkowany inicjatywę do swoich rąk i do dużej przerwie przewaga gospodarzy sięgnęła 13 punktów.

W drugiej części meczu gra poszła u Порзиньгиса i przed ostatnim kwartałem przewagę "Клиперс" był już minimalny — 76:74. Dalej "Nix" udało się nawet zrównać konto, ale zakończenie spotkania była zespołem Doc Rivers— 101:94.

Największy wkład w zwycięstwo swojej drużyny wniósł Chris Paul, оформивший double-double z 24 punktów i 15 asyst. Najbardziej skuteczna graczem "Nix" stał się Kristaps Порзиньгис, który za 31 minucie czasu gry 23 punkty. Oprócz tego, w dorobku łotewskiego napastnika 4 doboru, 1 blok-shot i 1 przechwytywanie.

"Knicks poniósł 40 porażka w 67 meczach sezonu i dzieli 12-13 miejsca na "Wschodzie" z "Milwaukee Bucks".

NBA-2015/16. Sezon zasadniczy:

Los Angeles Clippers — New York Knicks 101:94 (29:22, 32:28, 15:24, 25:20)
ŁK: Paul (24 15 biegów), Редик (20), Green (17 6 zbiórek), Jordan (10 19 zbiórek 6 blok-shot-ów), Johnson (10), Crawford (10)...

NN: Порзиньгис (23), Antoniego (20 6 zbiórek), Lopez (20 19 zbiórek), Williams (13 6 zbiórek)...