Po penzionů 1:2 Chelsea pod vedením Husova Хиддинка se snažil na vlastním Stamford Bridge" eliminovat minimální převahu soupeře, ale rychle напоролся na protiútok. Златан Ибрагимович зряче прострелил podél brány, a Adrien Рабьо v boji s obránce Chelsea podařilo otevřít účet— 0:1.

Hostitelé pole sešli a staly stále více ohrožovat branku Траппа. Na 27 st minutě výborně hrál na posledním řádku Diego Costa, trik, pohybem vymanila z Thiago Silva a катнув míč na roh— 1:1.

Na vlně úspěchu Chelsea mohl vyniknout ještě jednou, zůstal za týmem Хиддинка a debut v druhé polovině setkání. Nicméně více míč do brány hostů vyšel, a to francouzský tým v polovině poločase se podařilo vhodně odpovědět. A branka se ukázala být velmi podobná té první, jen teď забивал Ибрагимович, a v ассистентах значился Di Maria. To byla 50. gól Ибры v evropské soutěži.

"Chelsea pro odchod do čtvrtfinále nyní bylo nutné ucpat celé tři míče. S touto nereálné úkol za полтайма zvládnout to bylo nemožné. Tímto způsobem, "PSG" se konal v 1/4 finále turnaje.