Hostitelé hřiště hezké konalo první polovinu hry, končí to ve svůj prospěch s náskokem "8". Zde zvlášť dobře se projevili Arthur Стрелниекс, Francisco Cruz a Janis Берзиньш.

Nějaký čas вэфовцы vedli na účtu a ve třetím čtvrtletí, ale postupně se stal svou daň třída kazancev. Snahy Velryba Лэнгфорда a Хоакима Coloma УНИКС zachycený iniciativu a za 10 minut se hosté proměnili "-8" "5" (56:61).

Рижане pokračovali v pronásledování soupeře v poslední čtvrtině, několikrát byli jste úplně vedle (61:63, 64:66), ale na концовку síly chyběly jim. Nakonec УНИКС dovedl zápas do vítězství— 81:69.

Ve složení УНИКСа další skvělý zápas strávil nejlepší sniper Jednotné ligy VTB Keith Langford, který přinesl do státní pokladny týmu 25 bodů. U ВЭФа radost Janis Берзиньш, na účet, jehož 17 bodů a 15 z nich vstřelil бросками z-za oblouku.

Hlavní trenér рижан Janis Гайлитис po zápase poznamenal: "je Nám postavili silný soupeř, který nás наказывал za každou chybu. Po velké přestávce jsme trochu сбавили na obrátkách, že a připravila nás šanci na úspěch".

УНИКС vyhrál 20-yu vítězství v sezoně, a WEF utrpěl 16 porážku v 23 zápasech. V pořadí lotyšský klub trvá 13 místo mezi 16 týmy.