Hra skončila v debutu čtvrtého овертайма, to je tým strávil celých šest období, za které způsobily celkem 127 branek. Vítězství v zápase vyhráli hokejisté ТХК (3:2), které jsou stejné a vedou v sérii (2-0).

Konec utrpení v druhé setkání soupeři dát gól Nikita Бондарева. Stopky tabuli v té době отсчитал od začátku hry 120 minut 23 sekund.

Předchozí rekord v trvání jednotlivého zápasu v ruském hokeji patřil "Ижстали" a "Jižním Uralu", které se konalo na hřišti 119 minut a 10 sekund v zápase play-off ВХЛ sezónu 2009/10. Pravda, soupeři tak a ne дотянули do rekordu CHL pražského "Leva" a донецкого "Donbass", které v sezóně-2013/14 v Praze skončil hrát na zhruba 126 minut 14 sekund. Nicméně na ruský hokej český a ukrajinský klub měl přece jen nepřímý vztah.