Dva góly do brány, "Getafe" bodování бразилец Neymar, jeden po druhém — Lionel Messi, Мунир a Туран. Messi rozšířil svou голевую sérii až pěti zápasů, během nichž 7 gólů vstřelil v lize a 2 v Lize mistrů. V domácích zápasech, "Барсы" аргентинец také ucpává již v pěti zápasech v řadě (od 30 ledna).

V zápase s "Getafe" Messi na 11. minutu není provedena penaltu: jeho ránu парировал Vicente Гуаита. Pro argentinského útočníka tento trest se stal osmým незабитым v příkladu za kariéru.

Jen v letošním roce na kontě Messi se stal 21 gól, ale jen v sezoně-15/16 — 38, je to na dvě přesné bít zaostává za Cristiano Ronaldo (40). Proti "Getafe" Lionel Messi dal také 3 резульативных přenosu, a na seznamu nejlepších asistentů příklady-2015/16 to dohnal Неймара (10). Napřed jen Cristiano Ronaldo (12 bodování šance zařízení).

Madrid-Real madrid s obtížemi porazil na Kanárských ostrovech "Las Palmas" — 2:1. Autorem rozhodující branky na 89 tis minutu stal Каземиро, a to Ronaldo tentokrát "nemluvil".

Madrid "Atlético" přišel domů s Deportivo z města a Coruña (3:0) a nadále se drží náskok před "Royal club" na 4 body.

Nejokázalejší gól tour vstřelil záložník "Sevilla" Eugene Коноплянка. 67-th minutu ukrajinec nádherným dalekým úderem m s 30-ti udeřil brána "Вильярреала", uvádění севильцев dopředu (3:2). "Sevilla" nakonec vyhrála 4:2 a snížil rozdíl mezi přicházející čtvrtý "Вильярреала" do pěti bodů.

29-ročník tour

Barcelona — Getafe 6:0 (4:0)

Branky: Rodriguez 8 (автогол), Мунир 19, Neymar 32, 51, Messi 40, Туран 57.

Barcelona: Bravo, Алеиш Vidal, Pique (Бартра, 69), Mathieu (Вермален, 61), Alba, Туран, Серджи Roberto, Iniesta (Серджи Сампер, 61), Messi, Мунир, Neymar.

Sevilla — Villarreal 4:2 (1:2)

Branky: Иборра 23, Ruiz 51 (автогол), Коноплянка 65, Reyes 90 — Бакамбу 29, 37.

Sevilla: Rico, Mariano, Ramie, Каррису, Тремулинас, Иборра (Эскудеро, 75), Нзонзи (Cristoforo, 17), - Kč-Dillí, Банега, Коноплянка (Reyes, 70), Гамейро.

Sportovní — Betis 3:1 (2:0)

Branky: Sabine Merino 34, 50, Mikel Rico 44 — Ruben Castro 85.

Las Palmas — Real Madrid 1:2 (0:1)

Branky: Виллиан José 87 — Ramos 24, Каземиро 89.

Real: Навас, Карвахаль, Pepe, Ramos, Арбелоа, Модрич (Marcelo, 90), Каземиро, Иско (Ковачич, 60), Vasquez, Ronaldo, Bale (Хесе, 79).

Odstranění: Ramos (90).

Málaga — Sporting Gijon 1:0 (1:0)

Branky: Аньор 25.

Сельта — Real Sociedad 1:0 (1:0)

Branky: Аспас 16.

Atletico — Deportivo 3:0 (1:0)

Branky: Сауль 18, Гризманн 60, Correa 83.

Atlético: Облак, Хуанфран, Jimenez, Godin, Filipe Luis, Coquet, Gabi, Сауль, Ferreira Carrasco (Oliver Torres, 79), Вьетто (Correa, 58), Гризманн (Краневиттер, 65).

6 Sportovní 29 14 5 10 47-37 47...

Střelci branek: cristiano Ronaldo (Real madrid) — 27, Suarez (Barcelona) — 26, Messi (Barcelona) — 22, Neymar (Barcelona) — 20...