První zápas v Itálii začala s tím, že "Bavorsko" vedl 2:0, ale pak přišla dva góly a jela domů s результативной remízou — 2:2. V Mnichově "Juventus" okamžitě vzal býka za rohy a již sám otevřel skóre na 5-té minutě: rozlišuje Paul Погба— 0:1.

Na 28 tis minutu při návratu z utkání "Allianz Arena" притихла: Мората sám протащил míč téměř přes celé pole, současně обыгрывая všech встречавшихся na cestě soupeři, a pak udělal přesný přenos v штрафную набегавшему Хуану Куадрадо— 0:2!

Na samém konci směny Куадрадо mohl skóre a třetí míč, ale Manuel Neuer se nějakým zázrakem podařilo reagovat a přeložit míč činka. K tomu je ještě třeba dodat, že soudní tým ze Švédska v čele s Юнасом Эрикссоном není засчитала čistý gól "Ювентуса" po chybě Нойера, mylně se kterým se stanoví mimo hru.

Za celý první poločas u "Bavorska" byl jediný голевой okamžiku, není použito Левандовски (výborně hrál Buffon). Obecně lze říci následující: "Juventus" jen "раскатал" soupeře a ještě dobře, že mistr Německa unikl jen dvěma chybějícími míči.

Debut druhý poločas také vyznělo pro hosty. Na 57 tis minutu povinen byl překážet Мората.

Italský klub pokračoval vypadat mnohem hezčí německý tým, až přišla 73 tis minutu. Robert Левандовски изловчился do pokutového otevřít na přenos Douglase Kosti a hlavu pod příčky вколотил míč— 1:2.

Poslední minuty hlavní čas pryč výhradně do pokutového "бьянконери" a sotva začalo přidaná rozhodcem době, jako zkušený Thomas Müller vstřelil gól, напомнивший první míč do svého týmu. Jen pro přenos teď dělal Vidal — 2:2 a fantastický fotbal na "Allianz Aréně" hladce перетек v další půl hodiny.

Na konci setinu minuty zápasu rádce мюнхенцев Guardiola vystřídal unaveného Рибери a vydal Thiago Алькантру. Právě tento бразильцу se španělským pasem podařilo zasadit se ukázalo být rozhodující ránu na branku Буффона. Stalo se to na 108-té minutě hry, kdy "Bavorsko" skvělé разыграла kombinaci před volný kop soupeře, a Алькантру сыгрыл do stěny s Мюллером a způsobil neodolatelný hit— 3:2.

Ale později dvě minuty brilantně hrál ještě jeden hit nahrazení hráč "Bavorska" — 19-letý francouz Kingsley Коман. Se svou polovinu pole utekl do protiútoku, vstoupil do штрафную a neodolatelně prorazil do nejvzdálenějšího rohu— 4:2.

Po obdržení takový hit, "Juventus", samozřejmě, snažil něco udělat a dokonce vytvořil dva opravdu bodování šance okamžiku. Nicméně přesnost při dokončování útoky italský tým neměl. V jedné epizodě Neuer-волейбольному отбил ránu Манджукича, a Туран jasně сплоховал na добивании spuštěním míč do nebe. V jiném s úderem zjevně spěchal Стураро.

Tímto způsobem, "Bavorsko" pokračuje svou působivou sérii v Lize mistrů, když od roku 2012 vždy přijde do semifinále hlavního еврокубка (v roce 2013 ještě a vyhrála turnaj — Pozn.). A protože loňskou finalista Ligy mistrů — "Juventus" — byl krůček od semifinále...

Dalším четвертьфиналистом se stala "Barcelona". Ale tady žádné překvapení a nějak se očekávalo. Po 2:0 do zápasu proti arsenalu, "modro-granátové jablko" jistě vyřeší s "канонирами" a domácí — 3:1. Branky skórovali všichni předáci "Барсы": Neymar, Suarez a Messi.

Dříve v 1/4 finále Ligy mistrů UEFA pryč madridská "Real" a "Atletico", němčina "Wolfsburg", pařížské PSG, lisabonská "Benfica" a anglický Manchester City. Losování další fáze turnaje se bude konat 18 března ve švýcarském Nyon, a první zápasy se budou konat 5-6 dubna reakce — 12-13 dubna.

Liga mistrů-2015/16. 1/8 finále (odvetné zápasy):

Bavorsko, Německo, Itálie Juventus 4:2-numerické bp. (0:2, 2:0, 0:0, 2:0)
Branky: Левандовски (73), Müller (90 1), Alcantara (108), Коман (110) — Погба (5), Куадрадо (28).

Bavorsko: Neuer, Lam, Бенатия (Bernat, 46), Алаба, Douglas Costa, Хаби Alonso (Коман, 60), Vidal, Киммих, Рибери (Alcantara, 101), Левандовски, Müller.

Juventus: Buffon, Бардзальи, Бонуччи, Evra, Alex Sandro, Погба, Хедира (Стураро, 68), Эрнанес, Куадрадо (Pereira, 89), Лихтштайнер, Мората (Манджукич, 72).

Varování: Хедира (29), Мората (38), Киммих (43), Vidal (48), Лихтштайнер (48), Левандовски (51), Бонуччи (53), Куадрадо (71), Pereira (103), Alcantara (109), Bernat (112), Стураро (112).
První zápas— 2:2

Barcelona, Španělsko — Anglie Arsenal 3:1 (1:0)
Branky: Neymar (18), Suarez (65), Messi (88) — El-Nenni (51)

Barcelona: ter Стеген, Mathieu, Alba, Dani Alves, Бускетс, Ракитич (Туран, 77), Маскерано, Iniesta (Серджи Roberto, 72), Neymar, Messi, Suarez.

Arsenal: Оспина, Габриэл, Montreal, Бельерин, Косьельни, Фламини (Коклен, 45), El-Nenni, Озил, Sanchez, Уэлбек (Walcott, 73), Ивоби (Tuku, 72).

Varování: Фламини (32), Габриэл (35), Sánchez (50), Туран (79), Tuku (85).