Ve složení борисовского klubu na pole vyšel obránce národního týmu Lotyšska Caspar Дубра. BATE začal zápas skvěle a již v 5-té minutě otevřel skóre, a zde je pak jeden po druhém začali následovat výpadky v obraně. Jeden z nich skončil na jmenování 11-metr a skóre výsledek сравнялся— 1:1.

Po přestávce BATE formoval svůj náskok již na dvě branky a opět nedržela перевеса. Nejprve динамовцам podařilo hrát jeden míč na 87 tis minutu, a když šla na třetí přidanou rozhodcem minutu hosté a srovnáno výsledek — 3:3 (viz видеообзор níže).

BATE — Dynamo Mn

Дубра strávil na hřišti 90 minut, BATE zůstává lídrem šampionátu s 10 body, ale teď борисовский klub dohnal "Ислочь".

Ve skotské premier league "Hamilton" pokračuje v boji o přežití a v 34-m kole se stala o krok blíže k udržení místa v elitě skotského fotbalu, to, že tanečnice poražen na odjezdu "Dundee United — 3:1 (видеообзор hry vizzde). Ve složení "Hamilton" v této hře se opět vrátil lotyšský obránce Anton Куракин, проведший na hřišti od hovoru do hovoru.

No a kapitán národního týmu Lotyšska Caspar Горкш ve složení pražské "Дуклы" vstoupil na pole včera proti "Zlína". Hostitelé pole dvakrát vedli na účtu, ale partneři Горкша v obou případech je přirovnáván účet, přičemž druhý míč vstřelil minutu před koncem základní doby hry— 2:2.

Lotyšský obránce strávil na hřišti 90 minut a vysloužil si žlutou kartu. "Čsa" nabral 30 bodů a drží se na 9 místo v konkurenci 16 týmů. "Příbram", aniž by zbývající v rezervě Valeria Шабалы 26-m kole mistrovství Čech utrpěl porážku v Brně (0:2) a s 24 body řadí na 14 místo.