"Čtení" v 37-m kole mistrovství v anglické ligy Championship, byl na návštěvě u vice vůdce turnaje "Brighton". Raquel se dostal do základní složení a vstoupil na pole jen na deset minut do závěrečném odpískání, když jeho tým уступала 0:1. V té mu na pole čas lotyšský útočník nic vynikající nemohl dopustit.

To byl druhý po sobě jdoucí porážky "Reading" v lize a již v třetím zápase кряду "роялс" nemůže vyhrát vítězství. S 44 body klub Stěrkou klesl na 15 místo v konkurenci 24 týmů.

V Češtině prošel odvetný zápas 1/4 finále Poháru země. Pražské "Dukle" Caspara Горкша v této fázi turnaje dostali "Jablonec". Týmy jsou sousedy v pořadí v národním prvenství ("Jablonec" — 8th, "Čsa" — 9.).

První zápas v Praze před dvěma týdny vítěze nevyplynuly (0:0), a včera zpočátku vše dobře dostane pro tým Горкша (strávil na hřišti 90 minut), kterému se podařilo otevřít skóre v prvním poločase. Nicméně po přestávce hostitelé pole během sedmi minut vstřelil dva góly a řídil jednání do vítězství (2:1), a spolu s ní dostali a vstupenku do semifinále.