Úterý, 3 května, мюнхенская "Bavorsko" a madrid "Atlético" na stadion "Allianz Arena" hráli odvetný zápas semifinále fotbalové Ligy mistrů UEFA.

První duel v Madridu zůstal španělským klubem (1:0). V ответном "Bavorsko" hned насела na bránu Mraky. Punč to podařilo ve 31. minutě Хаби Alonso, který vypustil míč z volného kopu na střed, a Jose Maria Jimenez sotva se nohy a míč odrazila юркнул do sítě.

O tři minuty později мюнхенцы mohli zdvojnásobit výhodu: opět "vyznamenal" Jimenez, заваливший během úhlové Martinez. Ale zde Облак zachránil "Atletico" od rána Thomas Müller z penalty, ale stále odráží a добивание v provedení Alonso.

V debutu druhé poloviny Fernando Torres v-touch dal přenos na průběh Антуану Гризманну, který utekl od Davida Алабы, vyšel na rande s Мануэлем Нойером a z čáry pokutového střílel kolem brankáře do pravého úhlu — 1:1. Bylo jasné, že další čas nebude.

"Bavorsko" vrhl se vpřed a na 74-th minutu vzkřísila intrik, poté, co Arturo Vidal dostal podání na daleko post, udělal slevu do centra, odkud Robert Левандовски představil míč do sítě z několika metrů— 2:1.

U německého klubu se objevil šanci vytáhnout zápas, ale příliš nadšený útokem "Bavorsko" chyběl útok španělů. Torres odešel od péče, врывался již v штрафную a byl sestřelen Xavi Мартинесом. Porucha byla mimo volný kop, nicméně turecký rozhodčí Чакыр poukázal na "bod".

K provedení verdikt šel Torres a taky podařilo přehrát s 11-metr značka Нойера.

Zůstávají až do závěrečném odpískání minuty "матрасники" strávili v obraně. Nebylo snadné, ale udržet slibný, byť проигрышный, výsledek se jim podařilo. Nakonec "Atlético" se stal prvním finalistou Ligy mistrů-2016. Pokud ve středu madrid - "Real" se podařilo překonat v součtu dvou zápasů, "Manchester City", pak nás čeká opakování finále 2014. Co se týče "Bavorska", pak mistr v Německu letí do semifinále ЛЧ při Хосепе Гвардиоле třetí sezónu po sobě.