Včera švýcaři dosáhli vítězství v prodloužení (2:1) a dnes až do 47-té minuty byl lotyšské týmu v účtu, který byl otevřen na začátku druhé třetiny, когла na bránu Берры vykoukali Robert Букартс a Andris Джериньш. Následoval nájezd posledního a 1:0.

Okamžitě mohl vyniknout Земгус Гиргенсонс v menšině, ale přechytračil brankáře se mu nepodařilo, a to je důvod své většině na konci období konečně realizovat národního týmu Lotyšska podařilo: прицельный hodit na kontě Oscara Цибульскиса— 2:0.

Je pravda, odejít na přestávku s takovou převahou odejít týmu Leonid Береснева nepodařilo se: doslova "do šatny" poslal puk Julian Walker— 1:2.

Navíc, národní tým Lotyšska dostala na konci období malý trest, který na začátku závěrečné třetiny zápasu otočil se na ni ještě jednou пропущенной podložkou— 2:2.

Uběhlo jen 35 vteřin a mládež lotyšské týmu zařídila v bráně švýcaři třetí gól: Edgar Кулда ассистировал Rodrigo Аболу. Ale opět a soupeř se poměrně rychle podařilo získat zpět– později necelých pět minut— 3:3.

Dále u národního týmu Lotyšska znamenalo několik skvělých momentů opět v plusu, kteří dosud používali Джериньш, Гиргенсонс, Даугавиньш. Poslední, mimochodem, byl odstraněn až do konce hry na 53-th minutu hry tím, že se дисциплинарный pokutu. A minutu později Береснев stáhl Масальского a poslal do brány Мерзликина.

Lotyšská tým dostal v концовке hry numerická převahu, ale využít další šance vyrvat výhru nepodařilo. Sotva soupeři заиграли v plné hráčích, jak míchejte švýcaři. Hrdinou střetnutí se stal Matthias Bieber— 4:3.

Takže, národní tým Lotyšska postoupil do Švýcarska oba zápasy спарринга, ale je před námi nejdůležitější setkání týmů v tomto roce — na mistrovství světa (11. května). Doufejme, že v tento den tým Береснева napraví statistiky очных zápasů s "křižáky".

Přátelské utkání:

Švýcarsko — Lotyšsko 4:3 (0:0, 1:2, 3:1)
Podložky: 0:1 Джериньш (Rob.Букартс, 21:06). 0:2 Цибульскис (M Редлих, Rob.Букартс, 38:19-bol.). 1:2 Walker (Dále Визер, Шнибергер, 39:39-bol.). 2:2 Marchini (Bloom, Андриджетто, 41:12-bol.). 2:3 Rv Аболс (Oe. Кулда, M Широков, 41:47). 3:3 Хофманн (46:24). 4:3 Bieber (57:08).

Lotyšsko: Масальский (53:20 — Мерзликин)