První minuty hry zůstaly za баскетболистами "new york, New York", ale čtvrtý tým Západní konference rychle uklidila iniciativu na své ruce a k velkému перерыву výhoda pro domácí tým dosáhl 13 bodů.

Ve druhé části zápasu šla hra u Порзиньгиса a před závěrečnou čtvrt převahu "Клиперс" byl již minimální — 76:74. Dále "Knicks" podařilo dokonce srovnat skóre, ale konec je setkání zůstala za týmem Dock Риверса— 101:94.

Největší podíl na vítězství svého týmu představil Chris Paul, оформивший double-double z 24 bodů a 15 asistencí. Tím zásadním hráčem "Knicks" se stal Кристап Порзиньгис, který obdrží za 31 minutě hrací doby 23 bodů. Kromě toho, ve prospěch lotyšského malé dopředu 4 hádání, blok 1-shot a 1 odposlechu.

"Knicks" utrpěl 40 porážku v 67 zápasech sezóny a rozděluje 12-13 místa na "Východě" s "Milwaukee Bucks".